برای ولنتاین، طراحی های ناخن به سمتی میروند که با هدایای ولنتاینی، سازگار باشند. در واقع طراحی ها به سمتی می روند که با شکلات، عروسک های خرسی بزرگ و … سازگار باشند. با ما همراه باشید تا بهترین طراحی های ناخن برای ولنتاین را بیشتر بشناسید.

همه ما ولنتاین را به رنگ قرمز می شناسیم. در واقع رنگ قرمز نمایانگر عشق و احساس است. پس چه چیز از یک لاک ساده قرمزبهتر است؟ این رنگ با شکلات های قلبی قرمز هم بسیار هماهنگی دارد.
توجه داشته باشید که بر روی لاک قرمز خود حتما از برق ناخن استفاده کنید. درخشندگی در این شب بسیار مهم است.

در این طرح، ترکیبی از رنگ های قرمز و صورتی وجود دارد که برای ولنتاین بسیار مناسب است. همچنین طرح به گونه ایست که با آبنبات هایی که هدیه میگیرید بسیار سازگار است.

اولین نماد برای ولنتاین، قلب است. به همین خاطر بادکنک های قلبی، کیک قلبی و .. در این شب بسیار زیاد به چشم میخورد. این نماد راه خود را به طراحی ناخن نیز باز کرده است. طرح های قلبی متفاوتی برای چنین شبی وجود دارد.

شاید بتوان گفت دومین سنبل روز ولنتاین، علامت بوسه است. این علامت، در موارد زیادی استفاده می شود. تزیین کیک ها، کاغذهای کادو و ….
در طراحی ناخن نیز می توان از این علامت استفاده کرد. طرح های بسیار متفاوت و متنوعی با این علامت وجود دارد.

در این طراحی، از رنگ صورتی استفاده شده که باز هم برای ولنتاین بسیار مناسب است. از علایم موسیقی برای تزیین استفاده شده زیرا بسیاری از رستوران ها، در چنین شبی، آهنگ های رمانتیک پخش می کنند. ترکیب صورتی و نماد نت ها، القا گر احساس لطافت و رمانتیک بودن است.

استفاده از لاک های اکلیلی و یا طراحی به صورت براق، برای چنین شبی بسیار مناسب است. شما در این شب احساس میکنید که در چشم بار خود میدرخشید و این مدل لاک ها این احساس درخشندگی را تقویت می کنند.

رنگ صورتی، نمایانگر احساس لطافت است. این رنگ برای یک شب رمانتیک فوق العاده است خصوصا اگر از صورتی کمرنگ استفاده کنید.

نوشته بهترین طرح های ناخن برای ولنتاین اولین بار در وبلاگ درس ایگو. پدیدار شد.

source

توسط modekhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.