رنگ سال برای لباس

 

رنگ‌های بهار و تابستان ۲۰۲۲ به دلیل تنوع بالا و ایجاد حس سرزندگی در افراد، به ما این توانایی را می‌دهند تا بتوانیم استایل

شخصی‌مان را مطابق سلیقه خود بسازیم.

رنگ سال برای لباس

 

خوشبختانه کالکشن های بهار و تابستان ۲۰۲۲ پر از رنگ هستند و به همین دلیل به رنگ‌های خورشیدی نام‌گذاری شدند.در واقع این رنگ‌های بهاری شباهت زیادی به تکه تکه‌های طبیعت دارند، ازطیف‌های مختلف سبز که تشکیل دهنده طبیعت هستند تا زرد و نارنجی خورشید و صورتی و بنفش که جزئیاتی از یک رنگین‌کمان خوش‌رنگ هستند

 

نارنجی یکی از رنگ‌های جذاب بهاری هست که استفاده از این رنگ در اکسسوری مثلا کیف دستی و یا در آرایش صورت مثل سایه چشم و شومیز و یا دامن میتواند به استایل بهاری شما رنگ تازه‌ای ببخشد.

رنگ سال برای لباس

 

رنگ بعدی سبز هست، از سبز سیدی تا نعنایی و نئونی همه‌ی طیف‌های رنگی سبز را تقریبا شامل میشود. از این رنگ میتوان هم به‌عنوان تکه‌های بزرگ‌تر لباس مثل کت و شلوار و هم در اکسسوری و کفش و کیف تا جزئیات ریز‌تر استفاده کرد. این رنگ زیبا رو دست کم نگیرید چون رنگی هست که میشود پیش‌بینی کرد قطعا در طول سال و در استایل‌های مختلف زیاد دیده خواهد شد.

رنگ سال برای لباس

 

رنگ زیبای بعدی لیمویی هست، که از زرد روشن تا لیمویی را شامل می‌شود. زرد در دسته بندی رنگ‌های شاد و گرم قرارمیگیرد. استفاده از این رنگ به استایل شما گرما میبخشد و استایل شما را تابستانی و جذاب جلوه میدهد. از زرد میتوانید در سایه چشم در رنگ لاک و در اکسسوری استفاده بکنید. رنگ زرد تابستانی و جذاب جلوه میدهد. از زرد میتوانید در سایه چشم در رنگ لاک و در اکسسوری استفاده کنید.

رنگ سال برای لباس

 

یکی دیگه از رنگ‌ها صورتی هست که یکی از مورد علاقه‌های کمد خانم‌هاست. صورتی از رنگ‌های ثابت بهار و تابستان هست که میتوان از آن در پیراهن‌های خنک و اکسسوری و آرایش چشم و لب استفاده کرد و و با آن زیبایی و سرزندگی را به استایل خود بخشید.

رنگ سال برای لباس

 

و آخرین رنگ آبی سلطنتی هست که پیشنهاد میشود در بهار و تابستان از آن در جزئیات استایل خود استفاده بکنید. قطعا کاربرد این رنگ در پاییز و زمستان امسال بیشتر میشود.

رنگ سال برای لباس

 

رنگ‌های مد امسال میخواهد تا به ما یاد بدهند که میتوانیم رنگ‌های خنثی و کلیشه‌ای همیشگی را کنار بزنیم و در شروع سال نو، برای ساختن‌ استایل جدید جسارت بیشتری به خرج دهیم و آنچه را که برازنده است به تن کنیم.
شما می توانید برای مشاهده محصولات در رنگ های متنوع از فیلتر رنگی موجود در سمت راست صفحه محصولات استفاده کنید و به راحتی از  فروشگاه اینترنتی تگموند خرید کنید.

 

source

توسط modekhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.