هوای سرد به معنای نادیده گرفتن استایل نیست. درست است که لباس های گرم ممکن است تکراری باشد اما میتوان با همان لباس ها، ظاهری متناسب با مد روز خلق کرد.  برای داشتن سه استایل جذاب با پافرهایتان، با ما همراه باشید.

رویه ها( پالتو، کت، بارانی و …) لباس هایی هستند که معمولا بیرون از خانه به تن می کنیم. بنابراین باید به گونه ای انتخاب شوند که استایل و شخصیت شما را بازتاب دهند. زیرا در مکان های عمومی بیشتر رویه ها را به تن دارید و به نوعی با آنها قضاوت می شوید. در ادامه سه استایلی را بررسی می کنیم که می توانید با انواع پافر ها برای خود خلق کنید.

برای لایه های لباستان به دنبال رنگ هایی متناسب با مشکی بگردید. می توانید یک ژاکت سیاه را زیر یک پافر چرمی به تن کنید. یک بافتنی لبه دار همراه با شلوار، می تواند تضاد خوبی با ژآکت ایجاد کند. این نوع تضاد برای هر روز از سال مناسب است

پافر چرمی برای ساعات ۹ صبح تا ۵ عصر مناسب است. بعد از آن باید استایلی متناسب با عصر داشته باشید.

استایلتان را از سر تا نوک پا، متالیک کنید. پافری انتخاب کنید که خاص باشد آن وقت خواهید دید که همه از شما تعریف می کنند. رنگ طلایی برای عصر بسیار مناسب است. می توانید از رنگ طلایی در استایلتان استفاده کنید.

توجه کنید که باید در تمام اجزا لباستان، چیزی براق برق زدن وجود داشته باشد. اما نه به میزان زیاد.

یک پافر شگفت انگیز به همراه یک شلوار جین دمپا گشاد، می تواند شما را شبیه به مدل ها کند. این لباس ها را به همراه کفش های براق و یک کیف کمربندی بپوشید تا ظاهری فوق العاده خاص داشته باشید. توجه کنید که این مدل استایل، تا حدودی اسپرت است. بنابراین از جواهرات سنگین استفاده نکنید.

نوشته چطور از کت های پافرتان برای هر مناسبتی استفاده کنید؟ اولین بار در وبلاگ درس ایگو. پدیدار شد.

source

توسط modekhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.