در تابستان امسال به شلوار جین خود استراحت دهید. استفاده از جین‌های کشی و تنگ در تابستان سخت و اذیت‌کننده است. شلوارهای نخی، کتان و لنین گزینه‌های مناسبی برای لباس تابستان هستند. شلوارهای بلند و کمی گشاد از ترندهای جدید امسال هستند که در عین راحت بودن، تن خور جذابی نیز دارند.

تابستان فصل اهمیت‌دادن به رنگ‌های شاد و روشن است. مشکی و دیگر رنگ‌های تیره جذب‌کننده نور هستند و در فصل تابستان باعث گرما می‌شوند، اما لباس‌های تابستانی با رنگ‌های سفید و روشن نور و گرما را در خود نگه نمی‌دارند. پس اگر اهل پوشیدن لباس‌های تیره بودید پیشنهاد می‌کنیم برای یکبار رنگ روشن را امتحان کنید

جایگزین بسیار مناسب و خنک به‌جای شلوار استفاده از دامن‌های بلند است. دامن بلند را با یک مانتو نخی تابستانه برای استایل روزمره ست کنید. همچنین انواع دامن بلند پلیسه یا ساتن را با تاپ نیم‌تنه و یا شومیز می‌توانید برای مهمانی و مراسم‌های رسمی نیز استفاده کنید.

مهم‌ترین چیزی که در مورد آرایش تابستانی باید رعایت کنید، ملایم بودن میکاپ است. البته در مدل‌های آرایشی سال جدید رنگ‌ها اهمیت ویژه‌ای دارند اما باید سعی کنید به شکل ملایم نه شلوغ از آنها استفاده کنید. برای میکاپ تابستانی جذاب از سایه‌های اکلیلی، استفاده از هایلایتر و ،آرایش خیس همچنین آرایش برنزه که برای فصل تابستان از میکاپ‌های محبوب همیشگی است گزینه‌هایی مناسبی هستند.

در این مقاله سعی کردیم تا کاربردی‌ترین لباس‌های تابستانی دخترانه را معرفی کنیم. همه گزینه‌های گفته شده از ترندهای تابستانی هستند و به شما کمک می‌کنند تا با انتخابی هوشمندانه لباس مناسب تابستان خود را انتخاب کنید، از استایل خود حس خوبی داشته باشید و تابستان خود را عالی بگذرانید.

نوشته جدیدترین استایل های ترند تابستان ۲۰۲۲ برای خانم‌ها اولین بار در وبلاگ تگ‌ موند. پدیدار شد.

source

توسط modekhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.