مانتوهای بلند هیچ‌وقت از مد خارج نمی‌شوند چراکه در خیلی از موقعیت‌های رسمی و دانشگاه‌ بسیار کاربردی هستند. مانتو بلند برای افرادی که قد کوتاهی دارد گزینه بسیار مناسبی است.  اگر قد بلندی دارید باید اندازه مانتو شما تا زانو باشد. همچنین مانتو بلند برای افرادی که اندام توپری دارند مناسب است. می‌توانید باتوجه ‌به موقعیتی که در آن قرار می‌گیرید اجزای استایل خود را با مانتو بلند تکمیل کنید. برای استایل کژوال، ترکیب مانتو بلند به همراه کتونی و یا کالج و شلوار جین مام استایل بسیار جذاب است. ترکیب شلوار بگ پارچه‌ای به همراه مانتو بلند و کفش پاشنه‌دار برای موقعیت‌های رسمی مناسب هستند.

یکی از گزینه‌های مناسب و خنک برای تابستان مدل مانتو جلوباز است. این مانتوها معمولاً دکمه ندارند و یا با قزن‌ بسته می‌شوند. پوشش زیر مانتو جلو باز اهمیت زیادی در استایل شما دارد. با توجه به مدل و رنگ مانتو خودتان می‌توانید شومیز، بلوز، تاپ و یا کراپ تاپ، بادی، و یا تیشرت انتخاب کنید. برای مانتو جلو باز مجلسی باید از شومیز یا بلور و برای مانتوهای اسپرت میتوانید از تیشرت استفاده کنید.  باید از رنگ‌های مکمل استفاده کنید. برای مثال اگر رنگ مانتو شما مشکی است، از رنگ سفید برای پوشش زیر مانتو استفاده کنید و یا یک مدل مانتو جلوباز طرح‌دار شلوغ را با لباس ساده ست کنید.

بعضی از افراد به‌اشتباه استایل اورسایز را با سایز پلاس اشتباه می‌گیرند. لباس پلاس سایز برای افراد با سایز بزرگ مناسب است درحالی‌که لباس و مدل مانتو اورسایز را افراد با اندام لاغر هم استفاده می‌کنند. این مدل مانتوها گشاد و راحت هستند و سبک خاصی شبیه به استایل مردانه را تداعی می‌کنند. در مدل مانتو اورسایز معمولاً دو تا چهار سایز لباس از اندازه اصلی شما بزرگ‌تر است. مانتو اورسایز برای فصل بهار، تابستان مناسب است. اخیراً در فصل پاییز هم  این مدل مانتو ترند شده است. اگر اندام ریزی دارید در پایین تنه از لباس اورسایز استفاده نکنید اما در پوشش بالاتنه یک مانتو اورسایز و یا شومیز بلند اور گزینه مناسبی هستند. پیشنهاد می‌شود مانتو اورسایز را به شکل ساده استایل کنید.  از مانتو و یا تیشرت‌هایی را رنگ و طرح ساده استفاده کنید. اما می‌توانید در استفاده از اکسسوری با خلاقیت استایل خود را آراسته کنید. یک کمربند چرمی برای مانتو و استفاده از جواهرات درشت می‌تواند جذابیت استایل شما را چندین برابر کند

در مقاله بالا سعی کردیم تا جدیدترین مدل مانتو که امسال ترند هستند را برای شما معرفی کنیم. برای انتخاب مانتو فقط کافی است تا باتوجه‌به سایز اندام خودتان و موقعیت‌هایی که در آن هستید بهترین تصمیم را بگیرید. به‌طورکلی رابطه بین سایز اندام شما و اندازه لباس‌ها باید برعکس یکدیگر باشند. اگر اندام ریز و کوچکی دارید مانتو‌ و لباس‌هایی با اندازه بزرگ‌تر مناسب شما هستند و برای افراد با اندام درشت هم عکس این مثال صدق می‌کند. فقط نباید در انتخاب سایز افراط به خرج دهید و در آخر هرآنچه که در آن احساس راحتی و حال خوب دارید را به ‌تن کنید.

نوشته معرفی انواع جدیدترین مدل مانتو ترند ۱۴۰۱ اولین بار در وبلاگ تگ‌ موند. پدیدار شد.

source

توسط modekhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.