اگر آماده باشید یا نه پاییز نزدیک است! یکی از چیزهایی که بسیاری از ما هنگام شروع فصل جدید به آن فکر می‌کنیم این است که چگونه باید مطابق با آغاز هر فصل ظاهر خود را تغییر دهیم و همراه با ترند‌های جدید استایل کنیم. همان‌طور که در پاییز استایل و لباس شما تغییر می‌کند و هودی‌ و پولیور‌ها بازمی‌گردند، آرایش شما هم باید مطابق با حال و هوای پاییز باشد. در ترند آرایش پاییز ۲۰۲۲ مدل‌های جذاب بسیاری وجود دارد. در ادامه با مجله تگموند همراه باشید تا ۱۰ مدل ترند آرایش پاییز ۲۰۲۲ را به شما معرفی کنیم.

به‌طورکلی در ترند آرایشی پاییز رنگ‌ها حرف اول را می‌زنند. همه ما می‌توانیم از مقداری رنگ در استایل و میکاپ خود استفاده کنیم. حتی اگر خجالتی رنگ هستید، باز هم می‌توانید با استفاده از یک عنصر رنگارنگ در آرایش خود لذت ببرید. رنگ‌های روشن را باهم ترکیب کنید و سایه رنگی بکشید. برای مثال با ترکیب سایه چشم بنفش و رژگونه صورتی خیره‌کننده به نظر می‌رسید.

در ترند آرایشی پاییز، زیبایی طبیعی بسیار موردتوجه قرار گرفته است. یعنی فقط قسمت‌هایی از پوست صورت که به کاور نیاز دارد را با کانسیلری به رنگ پوست خودتان بپوشانید و باقی قسمت‌ها را خالی بگذارید. وقتی پوست صورت شما به شکل طبیعی و بدون کرم‌پودر و هایلاتر باشد در نگاه اول زیبایی طبیعی صورت شما مورد توجه قرار می‌گیرد. آرایش مینیمال هرگز از مد نمی‌افتد و همیشه محبوب است.

لب های قرمز یک مدل کلاسیک است که هرگز از مد نمی‌افتد. تقریبا می‌توان گفت اکثر خانم‌ها به این رنگ علاقه دارند. در ترند آرایشی پاییز امسال رژ لب قرمز به مد و فشن باز گشته است. رژقرمز تناژ رنگی متفاوتی دارد، اما نگران نباشید چراکه امسال همه مدل رژ قرمز با تناژ‌های متفاوت ترند هستند. اگر پوست شما تیره است، میتوانید از رنگ قرمز با طیف‌های تیره‌تر استفاده کنید. همچنین قرمز اکلیلی برای شما گزینه مناسبی است.

یکی از آرایش‌های تابستانی که در ترند آرایشی پاییز همچنان خواهید دید، مقدار زیادی رژگونه است. رژگونه فوراً صورت را درخشان می‌کند، به‌صورت شما فرم می‌دهد و همچنین ظاهر صورت را جوان نشان می‌دهد. برای استفاده از رژگونه بهتر است دنبال فرمول رژگونه‌ای کرمی باشید، زیرا ترکیب آن راحت‌تر از پودرها است و درخشنده‌تر به نظر می‌رسد.

خط چشم گرافیکی امسال بسیار مورد علاقه دختران جوان بوده است. شما می‌توانید علاوه‌بر خط چشم مشکی، رنگ‌های روشن را امتحان کنید. رنگ‌های روشن به چشم‌ها حالتی سرگرم‌کننده و بانشاط می‌دهد. خط چشم گرافیکی می‌تواند باعث درشت‌تر شدن حالت چشم‌ها و جذابیت میکاپ شما شود.

نوشته ۱۰ ترند آرایشی جذاب برای پاییز ۲۰۲۲ اولین بار در وبلاگ تگ‌ موند. پدیدار شد.

source

توسط modekhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.