ساعت‌ها هرگز از مد نمی‌افتند. آنها یک اکسسوری منزل ضروری دکوراسیون داخلی هستند. ساعت‌ زمان را نشان می‌دهد و ازاین‌جهت کاربرد دارد، همچنین به‌عنوان یک اکسسوری کلاسیک فضای اتاق را گرم و دلپذیر جلوه می‌دهند ساعت‌های زنگ‌دار، ساعت‌های مدرن با طرح‌های مختلف مانند مکعب‌ها یا دایره‌های شیشه‌ای، ساعت دیجیتال، آنالوگ مکانیکی و حتی یک ساعت سنتی. انتخاب‌ها بی‌شمار هستند. باتوجه‌به تم اتاق خودتان دست به انتخاب بزنید.

یکی از اکسسوری‌ها در دکوراسیون داخلی که هرگز از مد نمی‌افتد، لامپ‌ها هستند. لامپ به اتاق روح می‌بخشد. نورپردازی به ویژگی‌های بصری می‌افزاید و سبکی چشمگیر ایجاد می‌کند. لامپ‌ها و وسایل روشنایی که به‌خوبی انتخاب شده‌اند در تعیین سبک یک اتاق بسیار مهم هستند. در نگاه اولیه جنبه عملکردی لامپ‌ها باید موردتوجه قرار گیرد، اما از طراحی و زیبایی آن نیز نباید غافل شد.

هیچ اکسسوری جذاب‌تر از عکس و نقاشی نیست. عکس‌ها اگر به‌خوبی انتخاب شده باشند، می‌توانند به طور قابل‌توجهی به اتاق شما معنا دهند. مناظر، مناظر دریایی، صحنه‌های خیابانی، چاپ گل و تصاویر طبیعت بی‌جان، همگی انتخاب‌های محبوب برای اتاق‌های سنتی هستند. بسته به تفسیر و رنگ آنها می‌توان از آنها در محیط رسمی و غیررسمی استفاده کرد. به نظر می‌رسد انواع دیگر برای اتاق‌های خاص مناسب‌تر باشند. به‌عنوان‌مثال پرتره‌ها اغلب کاملاً رسمی هستند درحالی‌که تصاویر حیوانات غیررسمی بودن را بیان می‌کنند. رنگ و بافت تصاویر باید با رنگ‌های استفاده شده در اتاق هماهنگ باشد. اندازه و شکل یک عکس باید به قسمت دیواری که روی آن آویزان می‌شود و همچنین به مبلمانی که در مقابل دیوار قرار می‌گیرد مربوط باشد.

نوشته اهمیت اکسسوری در چیدمان دکوراسیون داخلی اولین بار در وبلاگ تگ‌ موند. پدیدار شد.

source

توسط modekhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.