به گزارش صدای بورس،ما در گروه مالی فیروزه بر این باوریم که دانش، تصمیم‌گیری آگاهانه را به همراه دارد و هرچه میزان آگاهی و شناخت سرمایه‌گذاران از فرصت‌ها و امکانات این بازار بیشتر شود، امکان انتخاب ابزار مناسب و کسب سود بالاتر نیز افزایش می‌یابد. از سوی دیگر، افزایش آگاهی، از رفتارهای هیجانی و توده‌ای نیز می‌کاهد.

برهمین اساس، فیروزه آکادمی، از خدمات جدید گروه مالی فیروزه با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان اقدام به برگزاری دوره آموزشی «بورس به زبان ساده» کرده است. در این دوره آموزشی 24 ساعته، شرکت‌کنندگان نه تنها برای ورود به بازار سرمایه آماده می‌شوند، بلکه این دوره پیش‌نیاز آموزش‌های کلیدی و اساسی همچون تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال نیز به‌شمار می‌رود.
در دوره آموزشی «بورس به زبان ساده»، فراگیران افزون بر مفاهیم اولیه سرمایه‌گذاری و بورس با نحوه خرید و فروش در بازار سهام، نحوه استفاده از سایت‌های مهم بورسی همچون کدال، فیپیران و TSETMC، تحلیل اولیه نسبت‌های مالی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و… نیز آشنا می‌شوند.

گروه مالی فیروزه در راستای ترویج فعالیت‌های خود و تاسیس سوپرمارکت مالی، با استفاده از ابزار فیروزه آکادمی نسبت به آگاهی بخشی و آموزش عموم مردم خدمات متنوعی را ارایه می‌دهد. دوره «بورس به زبان ساده» یکی از برنامه‌های آموزشی فیروزه آکادمی برای آشنایی به بازار سرمایه است که در روزهای پنجشنبه و جمعه به صورت آنلاین در حال برگزاری است.

source

توسط