محمدمهدی عبداللهی، شاعر و پژوهشگر در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم از انتشار کتاب مجموعه اشعار «طوفان الأقصی» شامل اشعار ناب و حماسی از شاعران پیشکسوت و جوان شعر انقلاب اسلامی و مقاومت در قالب‌های غزل، قصیده، مثنوی و… خبر داد و گفت:‌ این کتاب به زودی از سوی یکی از ناشران حوزه انقلاب اسلامی منتشر خواهد شد.

وی ادامه داد:‌ این لبیک شاعرانه به فرمایشات امین شعر انقلاب تا زمان نابودی کامل غده سرطانی و رژیم منحوس و کودک‌کش اسرائیل و آزادی کامل قدس شریف ادامه خواهد داشت و تا آن زمان ما شاعران نیز همگام با مقاومت و ایستادگی ملت مظلوم مقتدر فلسطین، ایستادگی خواهیم کرد و با سلاح قلم در این میدان رزم علیه ظلم و ستم اسرائیل جنایتکار و غاصب و حامیانش مبارزه خواهیم کرد.

عبداللهی گفت:‌ به فرموده امام محور مقاومت آیت‌الله خامنه‌ای حفظه الله که فرمودند همه باید ملت فلسطین را در این جهاد مقدس یاری کنند، با سلاح قلم به معظم له لبیک خواهیم گفت. چون میدان، میدان غزه و اسرائیل نیست بلکه میدان حق و باطل است و بی طرفی شاعر در دعوای حق و باطل معنا ندارد. شاعران جبهه مقاومت طبق رسالتی که قلم بر دوششان گذاشته است، باید با طوفان واژه‌های ناب، جبهه حق را یاری کنند.

انتهای پیام/

source

توسط