به گزارش خبرگزاری مهر، رضا شجیع با بیان اینکه به مناسبت روز نیروی دریایی، این فدراسیون هم به پاس حمایت از دریادلان ارتش اقدام به برگزاری همایش بزرگ ورزشی با همکاری تربیت بدنی نیروی دریایی راهبردی ارتش در چندین رشته ورزشی خواهد کرد افزود: این همایش همزمان در جوار و بر روی عرشه ناو بزرگ مکران انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برترین ورزشکاران رشته کراس فیت در ۷ آذر بر روی عرشه ناو مکران به رقابت خواهند پرداخت خاطرنشان کرد: همزمان ورزشکاران جت اسکی سوار و پدل برد نیز در اطراف ناو بزرگ اجراهای نمایشی خواهند داشت.

سرپرست فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی ادامه داد: همزمان نیز در این روز همایش پیاده‌روی ساحلی برگزار خواهد شد و خانواده بزرگ کارکنان ارتش در این همایش پیاده‌روی ساحلی شرکت خواهند کرد.

شجیع حضور ورزشکاران در روز نیروی دریایی در قالب برگزاری همایش‌های ورزشی به خصوص رشته های دریایی را تجلیل از رشادت‌های دریادلان نیروی دریایی ارتش برشمرد و گفت: این اقدام برای اولین بار در کشور انجام می‌شود و امیدواریم در سال‌های آینده به شکلی گسترده‌تر، بهتر و در رشته‌های بیشتری با محوریت تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل استفاده از دریا به فرهنگ عمومی برگزار شود.

وی ضمن تقدیر از همراهی مسوولان نیروی دریایی ارتش در برگزاری این همایش یادآور شد: ملوانان شجاع نیروی دریایی نشان داده‌اند که با داشتن توان جسمانی مثال زدنی از حافظان مرزهای دریایی کشور بوده و خواهند بود.

source

توسط