پوستر زیبا و جدیدی از انیمیشن سریالی Invincible منتشر شده که رویارویی مارک و پدرش، آمنی‌ من را را به تصویر کشیده است.

مدتی می‌شود که پخش فصل دوم انیمیشن سریالی محبوب و ابرقهرمانی Invincible (شکست‌ناپذیر) از سوی سرویس استریم آمازون پرایم آغاز شده و موفق گشته تا پس از ۲ سال انتظار حسابی مخاطبین خود را با وقایعی هیجان‌انگیز به وجد بیاورد. فصل دومی که پخش بخش نخست آن به پایان رسیده و فعلاً استراحتی کوتاه مدت را تجربه خواهد کرد تا قدرتمندتر از همیشه با پخش بخش دوم خود به استقبال طرفدارانش آمده و تقابلی که همه منتظرش بودند را به تصویر بکشد.

تاکنون و در طی قسمت‌های پخش شده از فصل دوم Invincible با زندگی جدید مارک روبرو شدیم. مارکی که از یک سو می‌بایست تا به عنوان ابرقهرمان از مردم محافظت کرده و در سوی دیگر ماجرا زندگی خود را سر و سامان بدهد. زندگی متفاوتی که در سایه تهدید امپراتوری ویلترومایت جریان داشته و دیر یا زود سر و کله پدر او یعنی نولان گریسون پیدا خواهد شد.

حال امروز کمپانی آمازون پوستر جدیدی از بخش دوم این انیمیشن سریالی را منتشر کرده که به رویارویی مارک و آمنی من اشاره داشته است.

نکته حائز اهمیت درباره این انیمیشن به ایده جهان‌های موازی مربوط می‌شود که امروزه در ژانر ابرقهرمانی حسابی سر و صدا کرده و اقتباس تلویزیونی از کمیک‌های رابرت کرکمن نیز به سراغ آن رفته است. باید دید که در بخش دوم این ایده تا چه اندازه بسط و گسترش پیدا خواهد کرد.

قسمت‌های باقی مانده از فصل دوم Invincible برای پخش در اوایل سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه ریزی شده‌اند.

منبع: کولایدر

source

توسط