اولین و بزرگترین محصول سندیکایی در حوزه بانکداری خرد به نام «کالانو» با همکاری بانک تجارت و گروه انتخاب الکترونیک به بازار عرضه شد.

اشخاص حقیقی از این پس می‌توانند از طریق محصول «کالانو» تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با مدت زمان تسویه ۲۴ ماهه، کالای مورد نظر خود را به‌صورت اقساطی خریداری کنند.

محمدحسین فهیمی، مدیرعامل گروه انتخاب الکترونیک در این مراسم به سیاست‌های اقتصادی کشور برای مهار تورم و تاثیر کالانو در تحریک تقاضای بازار اشاره و تاکید کرد: کمک به هموطنان برای تامین نیازهای خود، رونق بخشی به تولید و رشد و تداوم فعالیت واحدهای تولیدی اقدامی قابل تقدیر است که بانک تجارت با کالانو در این مسیر حرکت کرده است.

کالانو

هادی اخلاقی فیض، مدیرعامل بانک تجارت در مراسم رونمایی از این محصول کاربردی گفت: بانک تجارت و شرکت‌های حاضر در طرح «کالانو» صرفا نگاه اقتصادی را مدنظر قرار نداده و تلاش کرده‌اند ضمن کمک به افزایش تولید کالای ایرانی، مزایای رقابتی این طرح را معطوف به مشتریان قرار دهند. همچنین پرسنل شرکت‌ها، به‌عنوان شرکای تجاری بانک نیز می‌توانند از مزایای این طرح بهره‌مند شوند و علاوه بر این در آینده نیز شرکت‌هایی که برند آنها از وجاهت لازم برخوردار باشد، قابلیت عضویت در کالانو و قرار گرفتن کنار این سه شرکت به‌عنوان عرضه‌کننده کالا و خدمات را خواهند داشت.

کالانو

گفتنی است «کالانو» یک اعتبار خرید است که اشخاص حقیقی به پشتوانه آن می‌توانند تا سقف تعیین شده توسط بانک از فروشگاه‌های شرکت‌های طرف قرارداد این طرح کالای مورد نظر خود را به‌صورت اقساطی خریداری کنند، این اعتبار به پشتوانه قرارداد بر پایه مرابحه و ضمانت‌نامه تعهد پرداخت و در قبال اخذ وثایق و تضامین کافی، پس از افتتاح حساب در اپلیکیشن باجت، به متقاضی اعطا می‌شود و سقف فردی این اعتبار ۱ میلیارد ریال بوده و مدت زمان تسویه آن ۲۴ ماهه است.

کالانو

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

source

توسط