یک نسخه توسعه‌یافته و قابل بازی از جدیدترین عنوان ابرقهرمانی شرکت سونی اینتراکتیو اینترتینمنت (Sony Interactive Entertainment) و استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، یعنی Marvel’s Wolverine، فاش شده است.

پس از حمله باج‌افزاری اخیر که استودیوی اینسامنیاک گیمز را مورد حمله قرار داده بود، هکرها به یک نسخه توسعه‌یافته و قابل بازی از عنوان آینده این استودیو، یعنی Marvel’s Wolverine، دسترسی پیدا کرده‌اند و متأسفانه، آن را در دسترس تمام جهان قرار داده‌اند.

اسکرین‌شاتی از آموزش مبارزات بازی لو رفته و می‌توانید آن را از طریق این لینک بررسی کنید. به علاوه، ۲۵ دقیقه از گیم‌پلی بازی فاش شده که با دنبال کردن این نشانی به آن دسترسی خواهید یافت.

یکی از منوهای موجود در بازی Marvel’s Wolverine به وسیله همان نسخه توسعه‌یافته فاش شده است و می‌توانید در اینجا آن را مشاهده کنید. این منو ممکن است در نسخه نهایی تغییر کند.

اسلایدهای ارائه شده در مورد توانایی‌های رزمی و گیم‌پلی مخفیانه موجود در Marvel’s Wolverine را می‌توانید از طریق ۳ لینک زیر بررسی نمایید:

الگوهای طراحی مراحل برای ماموریت‌های احتمالی در کارخانه کشتی‌سازی، یک منطقه در حال ساخت‌وساز و همچنین NYPD (دپارتمان پلیس شهر نیویورک) را می‌توان به وسیله نشانی‌های زیر مشاهده کرد:

خطر اسپویل Marvel’s Wolverine

پیش از این، جزئیات داستان و بازیگران Marvel’s Wolverine به واسطه همان حمله باج‌افزاری لو رفته بود. بر اساس اسناد فاش شده، Marvel’s Wolverine در آلاسکا، آوالون، کانادا، ژاپن و مادریپور روایت خواهد شد. بازی با یک سکانس سینمایی مقدماتی آغاز می‌شود و پس از آن لوگان خود را در یک کابین می‌بیند.

قبل از اینکه او بتواند کابین را ترک کند باید چندین مورد را بررسی نماید: آثار پنجه، آتش، پتک، رادیو، کاغذها و کولر. والتر (Walter) بیرون از کابین به او خوش‌آمد می‌گوید و آن‌ها مشغول پیاده‌روی خواهند شد. لوگان سپس با گذراندن یک دوره کوچک در امتداد دامنه کوه، پارکور و سایر مکانیک‌های پیمایش را یاد خواهد گرفت.

والتر و لوگان به یک سایت شکار کوچک می‌رسند و والتر به لوگان دستور می‌دهد تا یک گوزن را شکار کند. این زمانی است که به لوگان آموزش داده می‌شود تا از حس‌های خود برای دنبال کردن نقش‌های درخشان در برف استفاده کند.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط