تریلر بازی GTA 6 در ماینکرفت بازسازی شده است

تریلر راکستار برای رونمایی از بازی جی تی ای ۶ (GTA 6) حسابی جلب توجه کرده و اکنون یک طرفداران آن را با استفاده از ماینکرفت بازسازی کرده است.

Grand Theft Auto V پس از ماینکرفت دومین بازی پرفروش تاریخ محسوب می‌شود به همین خاطر هایپ زیادی پیرامون بازی جی تی ای ۶ وجود دارد. تریلر رونمایی از Grand Theft Auto VI تاکنون ۱۶۰ میلیون بازدید در یوتیوب داشته که این بازی را به یکی از مورد انتظارترین عناوین تاریخ تبدیل می‌کند. 


مطلب پیشنهادی:راهنمای تمام کدهای تقلب GTA San Andreas برای اندرویدبی‌قانونی در لوس سانتوس
راهنمای تمام کدهای تقلب GTA San Andreas برای اندروید

تاثیر تریلر بازی GTA 6 به اندازه‌ای زیادی بوده که در روزهای گذشته شاهد بازسازی آن به چند طریق مختلف بوده‌ایم. تاکنون طرفداران این تریلر را با فرمت لگو، با استفاده بازی GTA V و حالا با بازی Minecraft بازسازی کرده‌اند. یوتیوبری به اسم EvilGame تریلر بازی جی تی ای ۶ را در ماینکرفت بازسازی کرده است که می‌توانید آن را از اینجا تماشا کنید.

(متاسفانه پلتفرم آپارات دچار اختلال است)

بازی GTA 6

 با توجه به زمان زیادی که برای ساختن هر چیزی در Minecraft نیاز است و جزییات بسیار زیادی دنیای Rockstar، این تریلر بازسازی شده بسیار خوب و با کیفیت به نظر می‌رسد. البته رونمای از جی تی ای ۶ با حاشیه‌هایی نیز همراه بوده و جوکر فلوریدا راکستار را تهدید به شکایت کرده و می‌خواهد ۵ میلیون دلار از آن‌ها غرامت بگیرد.

GTA 6 در سال ۲۰۲۵ برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود و احتمالا با یک سال تاخیر روی پی‌سی‌ هم در دسترس قرار می‌گیرد.


مطلب پیشنهادی:معرفی بازی oneState؛ نزدیک‌ترین تجربه به GTA رول‌پلی روی موبایلکلون جی‌تی‌ای رول‌پلی روی موبایل!
معرفی بازی oneState؛ نزدیک‌ترین تجربه به GTA رول‌پلی روی موبایل


بدترین بازی های تاریخ کدومان؟

تریلر بازی GTA 6 در ماینکرفت بازسازی شده است - ویجیاتو

source

توسط