سریال شوهرم الهه عشقه محصول کشور کره جنوبی است و در سال 2023 منتشر شده است. با ما همراه باشید تا بیشتر با سریال My Man Is Cupid آشنا شویم.

ژانر سریال کره ای شوهرم الهه عشقه رمانتیک و فانتزی است. کارگردانی این سریال را Nam Tae-jin بر عهده داشته است. زمان پخش سریال شوهرم الهه عشقه اولین بار در تاریخ 1 دسامبر 2023 برابر با 10 آذر 1402 از Amazon Prime Video بود. جانگ دونگ یون (Jang Dong-yoon)، نانا (Nana)، پارک کی وونگ (Park Ki-woong) و کیم دوآه (Kim Do-ah) در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین تعداد قسمت های سریال کره ای شوهرم الهه عشقه 16 اپیزود و مدت هر قسمت آن حدود 1 ساعت است. در ادامه این مقاله مختصر از پلازا به بررسی سریال کره ای شوهرم الهه عشقه خواهیم پرداخت و بیشتر در مورد داستان، بازیگران و نقدهای این سریال صحبت خواهیم کرد.

فهرست مطالب:

داستان سریال شوهرم الهه عشقه

سریال کره ای شوهرم الهه عشقهبه طور خلاصه سریال همسرم خدای عشقه یک سریال فانتزی است و داستان یک موجود افسانه‌ای شبه انسان به اسم Cheon Sang-hyuk و یک دامپزشک به اسم Oh Baek-ryun و اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی این دو با گذشته‌های مختلف خود به یکدیگر علاقه پیدا می‌کنند دنبال می‌کند. پنج قرن پیش Cheon Sang-hyuk بال‌های خود را از دست داد و دگرگونی‌های زیادی را تجربه کرد و Oh Baek-ryun در یک کلینیک حیوانات کار می‌کند. برای ادامه داستان می‌توانید سریال My Man Is Cupid را تماشا کنید.

همچنین بخوانید :

بازیگران سریال شوهرم الهه عشقه

در این بخش با بیوگرافی بعضی از هنرپیشه های سریال کره ای شوهرم الهه عشقه آشنا خواهیم شد.

جانگ دونگ یون

سریال My Man Is Cupidجانگ دونگ یون یک بازیگر است که در تاریخ 12 جولای 1992 برابر با 21 تیر 1371 در کره جنوبی متولد شد. از جمله آثار سال‌های اخیر که او در آن‌ها بازی کرده است می‌توان سریال Search محصول سال 2020 و سریال Like Flowers in Sand محصول سال 2023 را نام برد. جانگ دونگ یون در سریال My Man Is Cupid در نقش کاراکتر Cheon Sang-hyuk حضور داشته است.

همچنین بخوانید :

نانا

بررسی سریال کره ای شوهرم الهه عشقهنانا یک خواننده و بازیگر اهل کره جنوبی است که در تاریخ 14 سپتامبر 1991 برابر با 23 شهریور 1370 متولد شد. از جمله آثاری که او در آن‌ها بازی کرده است می‌توان سریال Justice محصول سال 2019 و فیلم Confession محصول سال 2022 را نام برد. نانا در سریال کره ای شوهرم الهه عشقه ایفای نقش کاراکتر Oh Baek-ryun را بر عهده داشته است.

همچنین بخوانید :

پارک کی وونگ

معرفی سریال My Man Is Cupidپارک کی وونگ یک بازیگر اهل کره جنوبی است که در تاریخ 13 فوریه 1985 برابر با 24 بهمن 1363 متولد شد. از جمله آثاری که او در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته است می‌توان سریال Rookie Historian Goo Hae-ryung محصول سال 2019 و سریال Pandora: Beneath the Paradise محصول سال 2023 را نام برد. پارک کی وونگ در سریال My Man Is Cupid در نقش کاراکتر Seo Jae-hee بازی کرده است.

همچنین بخوانید :

کیم دوآه

بازیگران سریال شوهرم الهه عشقهکیم دوآه یک خواننده و بازیگر اهل کره جنوبی است که در تاریخ 4 دسامبر 2003 برابر با 13 آذر 1382 در سئول (Seoul) متولد شد. از جمله سریال‌های سال‌های اخیر که او در آن‌ها بازی کرده است می‌توان سریال Secret of Lightning Cape محصول سال 2022 را نام برد. کیم دوآه در سریال شوهرم الهه عشقه به ایفای نقش کاراکتر Jeong-ah پرداخته است.

همچنین بخوانید :

نقد سریال کره ای شوهرم الهه عشقه و نمرات آن

در این بخش از مقاله به بررسی نمرات سریال My Man Is Cupid و نقدهای آن می‌پردازیم. این سریال تا الان در سایت‌ آی‌ام‌دی‌بی نمره 7.8 از 10 و در سایت مای دراما لیست نمره 8.2 از 10 را کسب کرده است. البته نمره این سریال در سایت‌ آی‌ام‌دی‌بی از تعداد کاربران کمی به دست آمده است. بعضی از بینندگان سریال My Man Is Cupid که به آن نمرات بالا داده‌اند بیان کرده‌اند که داستان آن پتانسیل زیادی دارد و با پخش هر قسمت جالب مانده است و همچنین کشش متقابل نقش‌های اصلی را از ویژگی‌های مثبت آن دانسته‌اند. برخی از مخاطبان این سریال که نمرات کمی به آن داده‌اند بیان کرده‌اند که از بازی بعضی از بازیگران آن خوششان نیامده است و آن‌ها را متوسط دانسته‌اند و همچنین از نظر آن‌ها بعضی از بخش‌های داستان این سریال کودکانه است. می‌توانید نقدهای بیشتری در مورد سریال کره ای شوهرم الهه عشقه را در سایت My Drama List بخوانید.

همچنین بخوانید :

کلام آخر

در این مقاله مختصر از پلازا به معرفی سریال My Man Is Cupid پرداختیم و در مورد داستان، بازیگران و نقدهای آن صحبت کردیم. اگر از سریال‌‌های رمانتیک خوشتان می‌آید و می‌خواهید بیشتر با داستان و شخصیت‌های آن آشنا شوید می‌توانید سریال My Man Is Cupid را تماشا کنید. همچنین می‌توانید نظر خود را در مورد سریال کره ای شوهرم الهه عشقه و نمره‌ای که از ده به آن می‌دهید در بخش دیدگاه‌های پلازا با دیگران به اشتراک بگذارید. علاوه بر این اگر سریال جدید دیگری دیده‌اید که در این سایت مقاله آن وجود ندارد می‌توانید عنوان آن را در یک کامنت بگویید که مقاله آن را نیز به سایت اضافه کنیم. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم.

منتخب کاربران

source

توسط