به‌گزارش خبرگزاری تسنیم، طلیسچی شب گذشته طی دو سانس به روی صحنه رفت و با مخاطبانش در پایتخت دیدار کرد و از تمدید کنسرت خود در تاریخ‌های 22 و 23 دی ماه خبر داد.

او که پاییز امسال میزبان حدود 35هزار مخاطب فقط در پایتخت بود؛ با اعلام تمدید کنسرت زمستانی‌اش، خود را برای ثبت رکوردی تازه‌ای آماده کرده است.

این خواننده منتخبی از قطعات محبوب و تازه منتشر شده‌اش را اجرا کرد. «زندگی جونم»، «تو فکر می‌کنی کی‌ای»، «نفس کی بودی تو»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی»، «لیلا»، «یه دریا نریم»، «دل به دل»، «قاف» و «سختگیر»، «به تو چه»، «پاقدم»، «آخرش قشنگه» و «ای دل غافل» از جمله این قطعات بودند.

طلیسچی پس از اجرای دوباره قطعه پرطرفدار «پاقدم» با همراهی ارکستر زهی؛ از مخاطبانش درباره تولید قطعاتی با این سبک و سیاق پرسید که با تشویق تماشاگران همراه شد و در ادامه گفت: به نظر من یک هویت موسیقایی در دهه شصت جا ماند و کاش خوانندگان خوش صدای دیگر کشور چنین کارهایی تولید کنند و چقدر اجرای استیجی این کارها لذت بخش است.

اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیر بهادر،  دهقان نوازنده کیبورد را محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، نیما اشکباری (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) تشکیل می‌دادند.

یکتا ناصر از جمله مهمانان این کنسرت بود.

انتهای پیام/

source

توسط