با آمدن سال نو، نوروز باستانی، در تکاپو ایجاد تغییرات جدید در خودمان هستیم. ترند استایل های بهار امسال به ما کمک می کنند تا بتوانیم مناسب ترین استایل برای بهار امسال را برای خودمان انتخاب کنیم. ما در این مقاله در مورد ۷ ترند رنگ مو بهار صحبت می کنیم. ممکن است خیلی از شما به دنبال یه رنگ مو خاص باشید و از رنگ های تکراری خسته شده باشید.  ما در این مقاله به شما کمک می کنیم رنگ موردعلاقه تان را انتخاب کنید، با ما همراه باشید.

اگر در حالت معمول بدون دکلره رنگ موی شما به رنگ نقره ای نرسید، نگران نباشید. با استفاده از رنگ مو بلوند و رنگ مو نقره ای، رنگ موی تان به این رنگ می رسد. برای سایه بنفشی که دارد می توانید در هنگام شستشو از شامپو رنگ بنفش استفاده کنید.

یکی از رنگ موهای امسال، رنگ یاسی است. این رنگ ترکیبی از رنگ بنفش و آبی است. برای اینکه موهایتان به این رنگ مو برسد، باید رنگ موی تان به پایه دکلره برسد.

یکی دیگر از رنگ موهای ترند بهار امسال، هایلایت کاراملی می‏باشد. برای رسیدن به این رنگ باید پایه رنگ موی تان قهوه ای شکلاتی باشد. موهای رویی را می توانید با فویل به رنگ کاراملی در بیاورید.

این رنگ مو هم از ترند های خوب ران وی بهار می باشد. این رنگ مو از نمونه رنگ موهای طبیعی است.

اگر شما علاقه مند به رنگ موهای قرمز هستید این مدل رنگ مو می تواند ایده خوبی برای رنگ موی امسال باشد. به خاطر طبع گرمی که این رنگ مو دارد چهره شما را سر زنده تر و شاد تر نشان می دهد.

اگر میخواهید ریشه موهایتان تیره تر از پایین موهایتان باشد. برای رسیدن به این رنگ مو باید موهای تان را از پایین رنگ کنید.

نوشته ۷ ترند رنگ مو بهار ۲۰۲۰ اولین بار در وبلاگ درس ایگو. پدیدار شد.

source

توسط modekhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.