ممکن است به یاد داشته باشید که در سال های خیلی دور، زمانی که شما سن کمی داشتید، خانم ها میان اکسسوری های مختلف اکثرا از کمربند استفاده می کردند. اگر تاریخ مد را مطالعه کرده باشید متوجه می شوید که مد همیشه در تکرار است. امسال نیز مد تکرار شده و این اکسسوری از ترند های بهار امسال می باشد. اگر شما جزء گروهی از خانم ها هستید که به استفاده از کمربند علاقه مندید و از مدل های مختلف کمربند در کمد لباس خود دارید، در این مقاله با ما همراه باشید.

ما در این مقاله به انواع ترند کمربند های پهن در بهار امسال می پردازیم.

کمربند های پهن یکی از ترند های کمربند است که در ران وی بهار امسال طرفداران زیادی داشته است. از این مدل کمربند ها در ران وی پاییز ۲۰۱۷ هم ارائه شده بود. این مدل کمربند ها مخصوص افراد تو پر و بلند قد می باشد. همچنین این مدل کمربند های پهن در مجموعه پاییز ۲۰۱۹ دیور (Dior) هم مشاهده شده است.

کمربند های پهن برای افرادی که اندام ساعت شنی دارند، مناسب تر است . در واقع از آنجایی که کمربند یک خط افقی در نمایش اندام و استایل ایجاد می کند ، معمولا کسایی که کوتاه قد هستند و یا اندام چاقی دارند از کمربند استفاده نکنند.

این مدل کمربند ها با یک دامن مدیوم تا زیر زانو و یک شومیز آستین پفی، زیبایی خاصی به استایل شما می دهد. این مدل کمربند در ترند کمربند سال ۲۰۰۵ هم مشاهده شده است.

نوشته انواع مدل کمربند های پهن در بهار امسال اولین بار در وبلاگ درس ایگو. پدیدار شد.

source

توسط modekhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.