چیزی به عید باستانی ایران نمانده است . مهمانی ها در اول سال جدید، افزایش پیدا می کنند. ممکن است شما به مهمانی ها و دوره همی های زیادی دعوت شوید. در کنار کارهایی که برای آماده شدن برای سال جدید دارید، ممکن است زمانی برای انتخاب استایل مهمانی نداشته باشید. شاید شما لباس هایی دارید و نمی دانید با چه چیزی ست کنید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید استایل شیکی داشته باشید.

در این مقاله به ۸ مدل پیراهن بهاره که استایلی خاص به شما میدهند، می پردازیم.

این مدل پیراهن حریر گلدار بهاره با آستین متوسط که لبه آستین ها با پایین لباس پرک دار است،  برای افرادی که پاهای بلندی دارند مناسب تر است. این مدل پیراهن با صندل جلو باز پاشنه بلند به رنگ آبی روشن (رنگ به رنگ لباس حریر بستگی داره) استایل تان را زیبا می کند.

این مدل پیراهن پولک دار، مناسب برای مهمانی شب است. پیراهن بهاره پر زرق و برق با چاک جلو پیراهن بسیار زیباتر شده است. برای تکمیل این استایل از یک کیف کوچک با بند کوتاه و صندل مشکی جلوباز می توانید استفاده کنید.

این مدل پیراهن پری بهاره مناسب برای مهمانی تولد می باشد. این مدل پیراهن کوتاه چین دار با آستین های پفی را می توان با یک کفش پاشنه بلند مشکی بندی ترکیب کرد.

این مدل پیراهن دانتل بهاره، مناسب برای مهمانی عروسی می باشد. این پیراهن بدون سرشانه و از بازو چین دار است . این مدل، از ترند پیراهن های امسال است که می توان با یک کفش پاشنه بلند بندی ست کرد.

این مدل پیراهن بهاره مناسب برای مهمانی های رسمی است. مدل این پیراهن الهام گرفته از لباس رومی است که با چاک جلو پیراهن، زیبا تر شده است . این مدل پیراهن بلند اندام شما را کشیده و زیبا جلوه می دهد.

نوشته ۵ پیراهن مهمانی بهاره که بسیار شیک هستند اولین بار در وبلاگ درس ایگو. پدیدار شد.

source

توسط modekhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.